s

Naujosios Vilnios kultūros centras – daugiafunkcinė kultūros įstaiga, kurios pagrindiniai tikslai: sudaryti sąlygas tradicijų, papročių, amatų tęstinumui ir plėtrai, skatinti įvairias kultūros sritis ir  žanrus, savo veikla propaguoti etninę kultūrą, mėgėjų meną, plėtoti švietimo – edukacinę veiklą, organizuojant jaunimo bei vietos bendruomenės gyventojų veiklą, profesionalaus meno sklaidą, pramoginę veiklą, kuriant menines programas, tenkinti gyventojų kultūrinius, edukacinius bei socialinius poreikius sudarant sąlygas kiekvienam piliečiui dvasiškai tobulėti ir turiningai ilsėtis, plėtojant ir ugdant demokratinę, laisvą ir atvirą visuomenę.

Adresas: Gerovės g. 1, LT-11201, Vilnius

Tel. (8 5) 267 0430, +370 615 12619
n.vilnios.kulturos.centras@gmail.com
info@nvkc.lt
www.nvkc.lt

Pi Fb In Fl

Naujosios Vilnios kultūros centras

Vilniaus miesto ansamblis NIKO

Naujuosius metus pradedame puikia žinia!

Pirmą kartą Naujojoje Vilnioje koncertuos Lietuvoje ir pasaulyje žinomas, unikalus ansamblis NIKO. 

Nuo Vilniaus centro nutolusio rajono žmonės turės progą išgirsti žavų ir originalų muzikos pasirodymą. Nepraleiskite progos.

Bilietai: https://kakava.lt/…/vilniaus-miesto…/7396/13219…

Daugiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/786717060140580?ref=newsfeed&locale=lt_LT