s

Naujosios Vilnios kultūros centras – daugiafunkcinė kultūros įstaiga, kurios pagrindiniai tikslai: sudaryti sąlygas tradicijų, papročių, amatų tęstinumui ir plėtrai, skatinti įvairias kultūros sritis ir  žanrus, savo veikla propaguoti etninę kultūrą, mėgėjų meną, plėtoti švietimo – edukacinę veiklą, organizuojant jaunimo bei vietos bendruomenės gyventojų veiklą, profesionalaus meno sklaidą, pramoginę veiklą, kuriant menines programas, tenkinti gyventojų kultūrinius, edukacinius bei socialinius poreikius sudarant sąlygas kiekvienam piliečiui dvasiškai tobulėti ir turiningai ilsėtis, plėtojant ir ugdant demokratinę, laisvą ir atvirą visuomenę.

Adresas: Gerovės g. 1, LT-11201, Vilnius

Tel. (8 5) 267 0430, +370 615 12619
n.vilnios.kulturos.centras@gmail.com
info@nvkc.lt
www.nvkc.lt

Pi Fb In Fl

Liaudies dainų ansamblis „Melodija“

 

Liaudies dainų ansamblis „Melodija“.

Vadovė Janina Stupenko.

Liaudies dainų ansamblis „Melodija“ įkurtas 1995 metais.

Ansamblyje dainuoja jaunos moterys, dauguma turinčios pedagoginį išsilavinimą. Jas jungia didelė meilė folklorui ir liaudies dainai.

Ansamblio repertuare Vilniaus krašto, patriotinės, lenkų, lietuvių liaudies dainos, kalėdinės giesmės ir populiarios šiuolaikinių kompozitorių dainos, atliekamos įvairiomis kalbomis.

Ansamblis daug koncertuoja, dalyvauja festivaliuose, šventėse ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje. Ansamblis „Melodija“ didžiuojasi būdamas Lietuvos dainų švenčių dalyviu.

 

 

Sveiki !

Užsiregistruokite ir kiekvieną mėnesį gaukite mūsų naujienas.