s

Naujosios Vilnios kultūros centras – daugiafunkcinė kultūros įstaiga, kurios pagrindiniai tikslai: sudaryti sąlygas tradicijų, papročių, amatų tęstinumui ir plėtrai, skatinti įvairias kultūros sritis ir  žanrus, savo veikla propaguoti etninę kultūrą, mėgėjų meną, plėtoti švietimo – edukacinę veiklą, organizuojant jaunimo bei vietos bendruomenės gyventojų veiklą, profesionalaus meno sklaidą, pramoginę veiklą, kuriant menines programas, tenkinti gyventojų kultūrinius, edukacinius bei socialinius poreikius sudarant sąlygas kiekvienam piliečiui dvasiškai tobulėti ir turiningai ilsėtis, plėtojant ir ugdant demokratinę, laisvą ir atvirą visuomenę.

Adresas: Gerovės g. 1, LT-11201, Vilnius

Tel. (8 5) 267 0430, +370 615 12619
n.vilnios.kulturos.centras@gmail.com
info@nvkc.lt
www.nvkc.lt

Pi Fb In Fl

Naujosios Vilnios kultūros centras

Geros nuotaikos stovykla 2023

Skelbiame registracija į vasaros vaikų „Geros nuotaikos stovykla 2023“  ❗️

Šią vasarą kviečiame vaikus atostogauti kartu su Naujosios Vilnios kultūros centru! 🎶🤸

Birželio 30 – Liepos 14 darbo dienomis, stovyklos programoje bus gausu kūrybinių, edukacinių ir kitokių aktyvių veiklų bei išvykų!

Daugiau informacijos bei registracijos anketą rasite:📍

https://docs.google.com/forms/d/1sRkHZeV67Xi8NNsT-HOjfsuYuBHQl5B4uvdNYzNdSVU/edit

Stovykla skirta 7–14 m. vaikams.

Stovykla dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės.

#Gerosnuotaikosstovykla2023

Post a Comment