Kolektyvai

 

Auditorija

Nr. 19

Baltoji salė

Salė R - 6

Šokių salė

Sporto salė

Didžioji salė

PIRMADIENIS

17.00-18.30

Karoliukų būrelis

Rima Kurienė

18.30-20.00

„Žvaigždynas“ Rima Kurienė

10.00-12.00

Gydomosios gimnastikos grupė „Sveikata“

 

17.30-20.00

Muzikos studija (I.Raugaitė)

15.00-20.00

Fitneso užsiėmimai

(Laimis Vaičiulis)

16.30-19.00

Choreografijos studija

(Nijolė Kuklytė)

 

 

17.00-20.00

Linijiniai šokiai,

Pilateso mankštos

(D. Petkuvienė)

ANTRADIENIS

10.00-13.00

Ikimokyklinio

ugdymo grupė „Buratinas“

 

10.30-11.30

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

16.00-18.00

Dramos studija

(M.Šakalytė)

18.00-20.00

Vokalinis ansamblis

„Melodija“

15.00-20.00

Fitneso užsiėmimai

(Laimis Vaičiulis)

16.00-17.30

Šokių grupė „Anti Dot“

(Erik Šeivian)

 

17.30-20.00

Muzikos studija (I.Raugaitė)

16.00-18.00

Dramos studija

(M.Šakalytė)

18.00-20.30

Tautinių šokių kolektyvas

„Vaiva“

(Jurgita Galdikienė)

TREČIADIENIS

 

17.00-20.00

Pilateso mankštos

(D. Petkuvienė)

15.00-20.00

Fitneso užsiėmimai

(Laimis Vaičiulis)

16.30-19.00

Choreografijos studija

(N. Kuklytė)

18.00-20.00

Tautinių šokių kolektyvas

„Linksmuoliai“

(Inga Strakalaitytė)

KETVIRTADIENIS

10.00-13.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

 

18.00-20.00

„Rusų romanso“ klubas

 

10.00-12.00

Gydomosios gimnastikos

grupė „Sveikata“

15.00-18.00

„Rusų romanso“ klubas

18.00-20.00

Vokalinis ansamblis

„Melodija“

15.00-20.00

Fitneso užsiėmimai (Laimis Vaičiulis)

16.00-18.00

Dramos studija

(M. Šakalytė)

 

16.00-18.00

Šokių grupė „Anti Dot“

Erik Šeivian

18.00-20.00

Tautinių šokių kolektyvas

„Linksmuoliai“

(Inga Strakalaitytė)

PENKTADIENIS

10.00-13.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

18.00-20.00

Muzikos studija

(J. Sabin)

 

10.30-11.30

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

15.00-18.00

Muzikos studija

(J. Sabin)

18.00-20.00

Linijiniai šokiai, Pilateso mankštos

(D. Petkuvienė)

15.00-20.00

Fitneso užsiėmimai

(Laimis Vaičiulis)

17.00-18.00

Linijiniai šokiai

(D. Petkuvienė)

 

 

 

ŠEŠTADIENIS

10.00-13.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

13.00-17.00

„Rusų romanso“ klubas

 

10.00-13.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

13.00-17.00

Muzikos studija

(J. Sabin)

 

10.00-12.00

Pilateso mankštos

(D. Petkuvienė)

12.00-14.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

10.00-13.00

Muzikos studija

(J. Sabin)